Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Суспільство
55770

За період карантину у Києві провели 61 кремацію людей, які померли від COVID-19

За період карантину у Києві провели 61 кремацію людей, які померли від COVID-19

КИЇВ. 10 червня. УНН. З квітня по травень 2020 року у столиці провели понад 4,3 тис. кремацій, з них 61 кремація осіб, які померли від коронавірусної хвороби. До таких ритуалів не допускалися рідні. Про це УНН розповіли у ритуальній службі СКП “Київський крематорій” у відповідь на запит.

“На період запровадження карантину ритуальна служба СКП “Київський крематорій” працювала в штатному режимі, а саме: оформлення і проведення кремацій проводились в звичайному режимі”, - повідомили у підприємстві.

Зазначається, що під час карантину були введені заходи безпеки - робота в захисних костюмах та рукавичках, використання антисептиків. Також ритуальна служба слідкувала за дотриманням правил дистанції між учасниками ритуалів прощання.

“Процедуру прощання було заборонено проводити родичам померлої особи у залі прощання у разі встановлення факту смерті особи від коронавірусної хвороби. У такому разі труна доставлялася відразу до кремаційної зали”, - додали в крематорії.

Також у СКП повідомили, що під час карантину не відбувалося поховання урн з прахом, адже не було таких звернень. Щодо кількості кремацій, то за березень-травень 2019 року їх провели у кількості 3 962, а за цей період у 2020 році їх кількість збільшилася до 4 361.

У тому числі була проведена 61 кремація осіб, які померли від COVID-19, вказали у крематорії.

Як повідомляв УНН раніше, середня кількість кремацій за добу у столичному крематорії становить 45 трун.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram