Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Кримінал та НП
110310

Цього року в Україні затримали вже п'ятьох "злодіїв у законі"

Цього року в Україні затримали вже п'ятьох "злодіїв у законі"

КИЇВ. 22 червня. УНН. У 2020 році в Україні встановили місцезнаходження та затримали 5 “злодіїв у законі”, ще двох притягнули до кримінальної відповідальності. Про це у відповіді на запит УНН повідомили у Національній поліції України.

“У 2020 році встановлено місцезнаходження та затримано 5 “ворів в законі”, 1 з яких видворено за межі України, 2 - поміщено до пунктів тримання іноземців, що незаконно перебувають в Україні, та стосовно 2-ох - триває процедура екстрадиції (1 - поміщено до СІЗО, 1 - перебуває на нічному домашньому арешті)”, - йдеться у відповідь на запит.

Вказано, що у 2020 році притягнуто до кримінальної відповідальності двох “злодіїв в законі”:

  • 26 березня 2020 року засуджено “вора в законі” Кіладзе Гіоргі Автандиловича, 12 лютого 1992 року народження, за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) та частиною 1 статті 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України та призначено йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на сім років шість місяців;
  • притягнуто до кримінальної відповідальності “вора в законі” Недзельського Андрія Степановича, 1 березня 1973 року народження, за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого пунктами 6, 12 частиною 2 статті 115 (Умисне вбивство), частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та частиною 4 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут та використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України та 27 березня 2020 року оголошено його у розшук.

Нагадаємо, Верховна Рада України 4 червня підтримала президентський законопроект про "злодіїв в законі".

Також нагадаємо, за даними МВС, "злодії в законі" контролюють 80% викрадень автомобілів в країні.

Джерело: УНН