Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
97830

У Зеленського в п’ятницю завершується самоізоляція

У Зеленського в п’ятницю завершується самоізоляція

Володимир Зеленський

КИЇВ. 24 червня. УНН. У Президента України Володимира Зеленського у п’ятницю, 26 червня, спливає термін "особливого режиму роботи". Таку інформацію УНН підтвердили у пресслужбі Офісу Президента.

"Цієї п’ятниці завершується двотижневий термін особливого режиму роботи Президента, пов’язаний із тим, що у пані Олени Зеленської було підтверджено COVID-19", - зазначили в ОП.

Зазначимо, що 12 червня Володимир Зеленський перейшов на особливий режим роботи у зв’язку з виявленням COVID-19 у його дружини Олени. Варто зауважити, що 26 червня спливає 14-й день самоізоляції.

За даними Офісу Президента, згідно з Конституцією, Глава держави не може нікому делегувати свої повноваження. Стан здоров'я Володимира Зеленського дозволяє йому виконувати службові обов’язки. Главі держави зробили тест на коронавірус. Він дав негативний результат.

Президент України щодня проходив тестування методами ІФА та ПЛР, а також медогляди. Він обмежив коло фізичного спілкування, перевів наради в онлайн-режим.

Очні зустрічі, що передбачали особисте спілкування з Главою держави, на найближчі дні було виключено. Так само виключено участь у масових заходах, скасовано робочі поїздки за межі столиці України. Коло осіб, з якими Президент спілкувався особисто, звужено до охорони та найближчих помічників.

Раніше сьогодні заступник керівника ОПУ Кирило Тимошенко анонсував візит Зеленського до Херсону у п’ятницю.

Джерело: УНН

В тексті згадуються

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram