Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Суспільство
75090

Як не отруїтися влітку: поради дієтолога

Як не отруїтися влітку: поради дієтолога

КИЇВ. 9 липня. УНН. Влітку можна легко отримати харчове отруєння, оскільки продукти швидко псуються через високу температуру. Від яких продуктів варто відмовитися і як правильно харчуватися на відпочинку - в коментарі УНН розповіла кандидат медичних наук, лікар-дієтолог Олександра Кириленко.

"В'ялена риба - страшні отруєння, аж до ботулізму. Це креветки, мідії, рапани. Це ковбасні вироби, що неправильно зберігаються. Ну, і смажені на жиру котлети, тефтелі. Продукти швидкого приготування і напівфабрикати. Від цього, звичайно, потрібно відмовлятися", - сказала Олександра Кириленко.

Вона зазначила, що поза сезоном можна отруїтися кавуном - нітратами і нітритами, які містяться в кавунах і динях, баштанних культурах.

"Також може бути і в кабачках і в цукіні, якщо вони неправильно вирощені і були зрошені великою кількістю нітратів і нітритів. Тому, тільки сезонне вживання кавуна і дині, баштанних культур. Приблизно - середина або кінець серпня. Не раніше. Зараз їх купувати, на жаль, не варто", - додала Олександра Кириленко.

За її словами, також потрібно категорично відмовитися від їжі, яку продають на пляжах, якщо ви вирішили поїхати відпочити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На базі відпочинку в курортній Кирилівці отруїлися діти

"Тому що, найчастіше, в морепродуктах, які пропонують на пляжі, через неправильне зберігання і розвиваються ті або інші кишкові інфекції. Ми знаємо, що потрібно відмовлятися від всіх морепродуктів - рапанів, мідій і так далі. Через неправильні умови зберігання та термічну обробку - там можуть бути і бактерії ботулізму. Від таких продуктів потрібно категорично відмовитися. Що стосується випічки і солодкої кукурудзи - це дуже калорійні продукти. Теж невідоме зберігання і тип приготування цих продуктів. Найчастіше - смажені у фритюрі або на жиру. Потрібно теж відмовлятися. Якщо ви, звичайно, бережете своє здоров'я", - порадила Олександра Кириленко.

Вона зазначила, що найкраще брати на пляж вже помиті ягоди або фрукти.

"Тим більше, з урахуванням COVID - взагалі нічого не можна купувати на пляжі. Тому - дезінфектор обов'язково, дезінфікувати поверхні, тому що, як відомо, дані віруси передаються контактним шляхом, через забруднені поверхні.

Що стосується продуктів харчування швидкого приготування, які є на пляжі - категорично потрібно відмовитися, назавжди. Якщо це напої - краще брати з собою в сумці-холодильнику. Ягоди, фрукти, також з собою овочі беріть. Пункти громадського харчування також не рекомендую зараз - ні ресторани, ні бари, ні пункти громадського харчування на пляжі", - додала Олександра Кириленко.

Нагадаємо, в НСЗУ розповіли, що робити при харчових отруєннях.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram