Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Суспільство
49065

У Дніпрі озвучили результати тестування на антитіла до "ковід"

У Дніпрі озвучили результати тестування на антитіла до "ковід"

КИЇВ. 17 серпня. УНН. З початку пандемії у двох лікарнях Дніпра провели 1 тис. 831 ІФА-тестування на COVID-19. Про це УНН розповіли у Дніпровській міській раді, передає УНН.

Так, зокрема, в лабораторії "Міської клінічної лікарні №9" було здійснено 1 тис. 29 досліджень. Антитіла IgG виявлено у 7 осіб, антитіла IgM – у 49.

Водночас, в лабораторії "Міської клінічної лікарні №21 ім. проф. Є. Г. Попокової" було здійснено 802 дослідження. Антитіла IgG виявлено у 62 осіб, антитіла IgM – у 65.

Нагадаємо, що ІФА-тестування на COVID-19 на Дніпропетровщині провели менше 4% населення.

Зауважмо, що ще у червні головний санітарний лікар України Віктор Ляшко анонсував проведення в Україні масового ІФА-скринінгу на COVID-19.

Тоді він говорив, що в офіційну статистику України не потрапляють ті особи, які хворіють безсимптомно. Крім того, Ляшко казав, що у середньому в Україні можливо потенційно хворіють 132 тисячі осіб.

Та з плином двох місяців обіцяне масове ІФА-тестування населення на COVID-19 в Україні так і не стартувало. Натомість міста сьогодні звітують про наднизькі показники проведення цього дослідження.

І це не дивлячись на те, що в Україні є ІФА-тести вітчизняного виробництва, які визнаються одними з найкращих у світі.

Крім того, за словами епідеміологів, саме ігнорування ІФА-досліджень та невиявлення контактних осіб і є причинами значного погіршення коронавірусної ситуації в Україні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram