Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
51660

У ВР повідомили, коли голосуватимуть за "запуск" водного транспорту

У ВР повідомили, коли голосуватимуть за "запуск" водного транспорту

Микола Величкович

КИЇВ. 22 вересня. УНН. Законопроект про внутрішній водний транспорт готовий до винесення на розгляд парламенту. Про це у коментарі УНН розповів один із ініціаторів законопроекту, народний депутат Микола Величкович.

Він уточнив, що після другого читання парламентарі внесли до проекту ЗУ понад 1,3 тисячі правок.

"Минулого тижня, у середу, на засіданні комітету ми за кожну правку голосували. І тепер чекаємо ще заключення юридичного управління і після того можемо виносити проект ЗУ у сесійну залу", - розповів він.

Суперечливі норми законопроекту депутати обговорили із представниками бізнесу, каже Величкович.

"На робочі групи ми запрошували різні міністерства, які дотичні до проблем, які піднімає законопроект, запрошували представників бізнесу, бізнес-асоціації. Ми пройшли цей етап, були спірні моменти, але ми все владнали. І багато пропозицій, про які говорив бізнес, ми підтримали. Може ще у залі будуть дискусії, але формально все, що стосувалося комітету, ми пройшли", - уточнив нардеп.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський виступає за ухвалення закону про внутрішній водний транспорт, що дасть змогу розвинути дешевий вид вантажних перевезень і збереже українські автодороги.

Раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій заявляв, що ухвалення цього законопроекту дозволить за кілька років збільшити вантажопотік по річці Дніпро до 35 млн тонн щорічно, розвантаживши при цьому дороги. Також, за його словами, він забезпечить фінансування безпечної річкової інфраструктури і буде стимулювати розвиток суднобудування.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram