Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
63570

Україна ризикує втратити єдине управління енергетичною сферою - Кістіон

Україна ризикує втратити єдине управління енергетичною сферою - Кістіон

Володимир Кістіон

КИЇВ. 24 вересня. УНН. Передаючи "Енергоатом" в управління Кабміну, Україна ризикує втратити єдине управління енергетичною сферою. Таку думку у коментарі УНН висловив колишній віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

За його словами вітчизняна енергетична система повинна управлятися одним центральним органом виконавчої влади, який формує політику і відслідковує, як вона реалізовується.

"Якщо ми розмиваємо це шляхом передачі "Енергоатому" в управління КМУ, то у нас втрачається загальне бачення управління енергетичною системою і відповідно енергетичною безпекою нашої держави. Тому, як на мене абсолютно зрозуміло, що "Енергоатом" має координуватися Міненерго", - сказав він.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський доручив розглянути можливість передачі "Укргідроенерго" та "Енергоатому" у підпорядкування Кабміну, проти чого виступили галузеві фахівці та народні обранці.

Останні нагадали, що це порушує низку міжнародних зобов’язань. Та водночас вбачають у таких рішеннях Президента підготовку до приватизації стратегічних об’єктів України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram