Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Суспільство
37395

Агентства з нерухомості відреагували на кризу з хаотичною забудовою узбережжя Одеси

Агентства з нерухомості відреагували на кризу з хаотичною забудовою узбережжя Одеси

КИЇВ. 25 вересня. УНН. Проблема Одеси з хаотичною забудовою узбережжя вийшла з-під контролю, а саме місто потрапило на друге місце антирейтингу найбільш корумпованих в будівельній сфері. Як наслідок, великі агентства нерухомості регіону стали буквально відмовлятися працювати з проблемними забудовниками, які порушують містобудівні норми і не тільки. Про те, у кого і чому не рекомендують купувати квартири, розповіли "BestT Real Estate", "Rentmar", "АН Президент", ОЛЕКСАНДР-N та інші провідні гравці ринку нерухомості Одеси, до яких УНН звернувся на правах клієнта.

За словами співробітника одного з великих агентств нерухомості, який побажав залишитися неназваним, вони в цілому не продають квартири в житлових комплексах, якщо у забудовника ненадійна репутація, окремо наголосивши, що зважаючи на недавні резонансні події не рекомендує клієнтам купувати нерухомість в житловому комплексі "Граф біля моря", будівництво в якому тимчасово зупинено в судовому порядку.

"Там в цілому багато питань, і, якщо коротко, підозрюю, що там будуть довгі судові тяжби і наведення порядку в цілому. Тому я б подумав на вашому місці, чи варто там купувати житло", - розповів агент з нерухомості.

Будівництво згаданого житлового комплексу "Граф біля моря", що відноситься до групи компаній литовського забудовника Гердаса Дубріцкаса, днями було зупинено в судовому порядку на час проведення експертизи, яка перевірить безпеку зведення багатоповерхівки на сейсмічно активному плато.

Співробітник іншого крупного агентства з нерухомості, в якому незважаючи на тимчасову судову заборону на будівництво ЖК "Граф у моря" продовжують продавати там квартири, співробітник все-таки порекомендував звернути увагу на інші альтернативні варіанти, які зводяться поруч. Як виправдання пояснили, що це всього лише бізнес та їхній кровний заробіток.

Нагадаємо, за словами одесита-позивача Олександра Степанюка, житловий комплекс "Граф біля моря" виконаний лише на 7%, і якщо експертиза покаже, що він будується з порушеннями - забудовник буде змушений привести земельну ділянку рекреаційного призначення набережній до первозданного вигляду.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram