Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
27330

Політолог розповів про "ахіллесову п’яту" Труханова на місцевих виборах

Політолог розповів про "ахіллесову п’яту" Труханова на місцевих виборах

Геннадій Труханов

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Для чинного мера Одеси Геннадія Труханова проблема незаконної хаотичної забудови міста є "ахіллесовою п'ятою" напередодні місцевих виборів, бо одна зі справ, яка йому інкримінується, стосується саме незаконного відведення землі. Про це УНН розповів політолог Олег Саакян у своєму коментарі.

"Все дуже просто – це одне із найбільш турбуючих містян питань, яке особливо дуже видно у районах, які розбудовуються. Відповідно, це навантаження на логістику транспорту, це відсутність рекреаційних зон у Одесі, це забудова морської лінії. Це найболючіша проблема одеситів, і "ахіллесова п’ята" Труханова. Тим паче, що одна зі справ, яка йому інкримінується – це якраз про незаконне відведення землі", - вважає політолог.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київ та Одеса очолили рейтинг корупції у будівельній галузі

Громадський активіст Станіслав Домбровський розповів, що важливо покласти край корупційній складовій незаконних забудов, адже боротьба громадських активістів у цій сфері не приносить вагомих результатів. Як приклад, він наводить багаторічну боротьбу активістів Одеси з литовським забудовником Гердасом Дубріцкасом, новобудови якого неодноразово потрапляли в поле зору правоохоронних органів і ГАСКа за порушення містобудівних умов і проблем із дозвільною документацією.

"Цей забудовник тримає людей у страху – він садить людей, купує їх. Скоріш за все, він дуже гарно платить – тому й отримує землю. Він посадив свою помічницю за грати замість себе. А людину, яка приходила до мене жалітись на цього забудовника, зараз ловить ДБР, щоб відкрити на нього справу", - розповів Домбровський.

Варто зазначити, що попри протести місцевих жителів, які постраждали від дій компаній литовського забудовника Гердаса Дубріцкаса, на останньому засіданні Одеської міської ради під головуванням Геннадія Труханова, йому все-таки видали дві земельні ділянки під багатоквартирні житлові комплекси.

Політолог Олег Саакян вважає, що цю проблему можна вирішити лише комплексно: шляхом зміни депутатів Одеської міськради та міського голови.

"Звісно, що зі зміною влади такі питання мали б бути вирішені. Однак, це питання, а вірніше проблема, має своє коріння скоріше в міськраді, і відповідно для того, щоб воно вирішилося, має змінитися склад міськради. На більш порядних людей, яким буде не байдуже на зовнішній вигляд і облаштування міста Одеса. Тому зміна мера – це може бути один із кроків для цього, обов’язковий крок, але не самодостатній", - наголосив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram