Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
34920

Нардеп розповів, як сміттєпереробний завод допоможе економити на тарифах

Нардеп розповів, як сміттєпереробний завод допоможе економити на тарифах

Антон Поляков

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Кількість сміття на звалищах Чернігова за допомогою сміттєпереробного заводу дозволить мешканцям міста довгі роки отримувати одночасно і тепло, і економію на тарифах, і компенсацію за комунальними платіжками. Про це УНН розповів у своєму інтерв’ю кандидат на посаду міського голови Чернігова, народний депутат Антон Поляков.

"У нас є інвестори, зокрема, українські з півдня України, які вже впровадили успішні проекти в нашій країні, які бажають побудувати в Чернігові сміттєпереробний завод. Є польські інвестори, які готові вкласти ці сотні мільйонів доларів на побудову такого заводу. Кількість сміття, яке знаходиться в Чернігові дозволить довгі роки отримувати чернігівцям одночасно і тепло, і економію на тарифах, і якусь компенсацію за комунальними платежами, як це зроблено в одному з міст Одеської області. В європейських країнах є міста, які з великою кількістю населення повністю забезпечується теплом і електрикою за рахунок роботи сміттєпереробного заводу. Плюс — людям не буде необхідності оплачувати доставку сміття від їхнього будинку до заводу, все це вже буде робити підприємство", - розповів Антон Поляков.

Також він наголосив на ключовій важливості запуску сміттєпереробного заводу для міста та пояснив, чому й досі в Чернігові немає подібного підприємства.

"Це те, що було обіцяно усіма попередніми мерами. Але чому цього не було зроблено? Тому що є сміттєпереробний завод маленького обсягу, який працює в "темну", при цьому він не зареєстрований, не оформлений і ніякі податки не сплачуються. Просто гроші хтось краде. І є розробка газових родовищ на звалищі Масани, де просто качають газ", - пояснив нардеп.

Антон Поляков розповів, що звертався до чинного мера з пропозицією організувати зустріч з інвесторами, але отримав відмову.

"Він просто відмовився, тому що зрозуміло, що це нікому з чинної влади не цікаво. Якщо впровадити цей проект — це вже дасть продихнути всім нашим бюджетникам, всім людям, які й так живуть за межею бідності, адже ми знаємо, що більша частина українців живуть реально за межею бідності", - додав Поляков.

Нагадаємо, один із найбагатших мерів України чинний міський голова Чернігова Владислав Атрошенко балотуватиметься на другий термін.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram