Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 20 січня 2021 17:22
Ексклюзив: Політика
85530

Київ, Львів, Харків і Одеса: професійний таролог назвала імена наступних мерів

Київ, Львів, Харків і Одеса: професійний таролог назвала імена наступних мерів

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Напередодні місцевих виборів-2020 хто тільки не намагається передбачити їх результат: експерти, політологи, політики, соціологи, політтехнологи і букмекери. УНН же провів нестандартний експеримент: звернувся до професійного таролога і психолога - Анни Баратинської, щоб дізнатися відповіді на питання, які зараз турбують багатьох: хто з популярних мерів отримає другий тур і з ким змагатиметься у ньому, а хто з глав міст здобуде впевнену перемогу у першому ж турі і які проблеми очікують кожного на шляху до перемоги.

Аналіз чотирьох ключових міст з популярними міськими головами показав дуже цікаві розклади і те, наскільки впевнені шанси на перемогу у Андрія Садового у Львові, Віталія Кличка у Києві, Геннадія Кернеса у Харкові і Геннадія Труханова - в Одесі.

Перевірити результати цього експерименту зможе кожен менше ніж через два тижні - відразу ж після місцевих виборів-2020 року, які пройдуть 25 жовтня.

Харків

У Харкові таролог побачила постать сильного міського голови, який, втім, має деякі обмеження, у тому числі - і зі здоров'ям.

"Перша карта, яка нам випадає - це карта деякого обмеження. Все-таки ми бачимо, що діючий наш мер перебуває у деякому обмеженні. Швидше за все це пов'язано з його здоров'ям. За жезловій десятці ми можемо говорити, що це дійсно буде боротьба - ми бачимо сильного суперника Кернеса", - зазначила таролог.

Анна Баратинська впевнена, що Кернес звик все контролювати, і він буде підконтрольно тримати своє місце і не віддасть його суперникові.

"З точки зору таро ми бачимо, що другого туру не буде - буде тільки один тур, де перемагає Кернес", - повідомила вона.

Київ

По Києву розклад таро виявився не менш цікавим: таролог побачила другий тур виборів для Віталія Кличка, у якому він зійдеться із суперницею-Імператрицею - Іриною Верещук.

"На Кличко випадає карта Світу - це досить сильна карта, яка несе якусь перемогу, але давайте не забувати, що у нашій суперниці є карта Імператриця - це жінка-мама, карта родючості, та, яка так просто не віддасть своє місце і буде боротися до останнього", - пояснила таролог.

Незважаючи на виграшну позицію Кличка на виборах, як чинного мера, у другому турі його чекає дуже сильна суперниця, яка буде боротися до останнього.

"За сімкою кубковою ми можемо припустити, що все-таки буде у нас другий тур, і у другому турі Кличко буде вести якусь боротьбу з Імператрицею. Що таке Імператриця з точки зору таро - це якась карта родючості, це жінка-мама, вона дуже сильна, вона буде вести боротьбу до останнього і просто так своє місце не віддасть. У підсумку Кличко випадає жезлова четвірка - ця карта говорить все-таки про успіх", - повідомила Баратинська.

Львів

А ось чинному меру Львова Андрію Садовому таро показали не найприємніші сюрпризи, до яких він, судячи з усього, виявиться зовсім не готовим.

"Йому випаде карта Вежа - це говорить про те, що буде другий тур, і у першому турі Садовий не отримає перемогу. Далі відбувається якась зупинка, що говорить про те, що зупиниться якась боротьба, тобто він навіть розгубиться можливо, він не буде розуміти, куди йому рухатися далі, тому що, швидше за все, він цього не очікує", - розповіла Баратинська.

Але все-таки зібравшись і активізувавши весь свій ресурс, і використовуючи доступні методи, Андрій Садовий переможе, хоч і з мінімальним відривом.

"У нас йде карта Диявола - це говорить завжди про пристрасті: про те, що я йду, я борюся, я йду по головах - з усіма ресурсами, які є в мені. По карті Вежа можна сказати, що розрив буде невеликим. Якщо навіть буде тільки і один тур - то розрив буде зовсім невеликий і Садовий вийде вперед з перемогою", - впевнена таролог.

Одеса

Для Геннадія Труханова в Одесі прогнози таро виявилися напрочуд найоптимістичнішими.

"Перша карта, яка випадає йому - це король мечів. Ми можемо вже припустити, що за характеристиками це дуже сильна і вольова людина. Той, який йде по мечах. Вихід із цієї карти йде в якусь карту повішеного у перевернутому положенні. Це говорить про те, що він не звик зупинятися, і не буде зупинятися цього разу. Він у нас дотримується балансу, він навіть не переживає, бо вірить у свій успіх на відміну від його суперника. Суперник випадає на Сімку мечів - це карта головного болю. Це означає, що є нерви, переживання якісь, він про це дуже думає, тому що суперництво з Трухановим досить серйозне", - повідомила Баратинська.

Так само таролог помітила, що супернику Труханова випадає карта "подарунку", яка може означати вигідну пропозицію.

"По карті ми розуміємо, що це вигідна пропозиція. Цілком можливо, Труханов своєму суперникові зробить таку пропозицію, від якої той не зможе втриматися. Але все-таки нам головне розуміти результат. Це карта Вежі - карта такого собі руйнування. За підсумком все-таки Труханов займе свою лідерську позицію і буде мером Одеси", - пояснила таролог.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram