Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
18150

Політолог назвав ризик щодо створення стратегії економічного розвитку держави до 2030 року

Політолог назвав ризик щодо створення стратегії економічного розвитку держави до 2030 року

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Стратегія економічного розвитку держави до 2030 року – це правильна ідея, але вона може не сподобатися владі, яка прийде після Президента України Володимира Зеленського. Про це наголосив політолог Володимир Фесенко в коментарі УНН.

“Щодо стратегії розвитку до 2030 року. В принципі, це правильно. Нам потрібні довгострокові програми розвитку. У нас все в короткотривалий термін. Проте, ситуація почала змінюватися ще до Зеленського. Тут відзначу, що уряд Гройсмана почав реалізовувати програму планування на три роки, уряди Зеленського це продовжили”, - сказав Фесенко.

За його словами, наразі це вже законодавча норма - треба планувати на 3 роки вперед.

“Ідея правильна, а чи вдасться її реалізувати і як - подивимось. Тому що у нас стратегій багато розробляється, але значна частина стратегічних планів залишається на папері. Головна проблема буде не в тому, добрий чи поганий документ буде цієї стратегії, а в тому, як забезпечити виконання такої стратегії після зміни влади. Наприклад, приходить новий Президент – буде він виконувати стратегію, яка розроблялася за його попередника? Тут питання відкрите”, - додав політолог.

Окрім того, він прокоментував і слова Зеленського про державний аудит, який уряд має представити через два тижні.

“Я так розумію, що він давав це завдання і Гончаруку, але вони не встигли зробити. Уряд Шмигаля це продовжив. Моє пояснення, чому не відразу це зробили - тому що це не так просто. Тут потрібна серйозна і довга робота, швидко ти цей аудит не зробиш. Подивимось, зараз зарано оцінювати, треба подивитися, що це буде за звіт про аудит. Але я так зрозумів з виступу Президента, що уряд над цим вже давно працює”, - наголосив політолог.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив, що чекає від уряду стратегію економічного розвитку до 2030 року, разом з результатами державного аудиту.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram