Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
21660

Держприкордонкомітет Білорусі не отримував розпоряджень про обмеження в'їзду для українців

Держприкордонкомітет Білорусі не отримував розпоряджень про обмеження в'їзду для українців

КИЇВ. 28 жовтня. УНН. Державний прикордонний комітет Республіки Білорусь не отримував розпоряджень про обмеження на в'їзд на територію держави громадян Литви, Польщі та України. Про це в коментарі УНН повідомили в пресслужбі Держприкордонкомітету.

"Ніяких розпоряджень про обмеження на в'їзд на територію республіки Білорусь всіх громадян названих країн (Литви, Польщі та України - ред.) не надходило. Наш кордон працює, відкритий для всіх добропорядних громадян іноземних держав. Але я хотів би відзначити, що на поточний момент часу іноземці повинні бути готові при в'їзді на територію РБ підтвердити і пояснити свої цілі перебування в нашій країні", - повідомили в Держприкордонкомітеті.

Співрозмовник пояснив, що в разі, якщо мова йде про відмову у в'їзді, то в кожному разі це рішення приймається індивідуально, виходячи з тієї обстановки, яка складається безпосередньо з даною особою, яка перетинає кордон.

За його словами, за останній тиждень, державний кордон перетнуло понад 19 тисяч іноземних громадян, з яких найбільш численна категорія громадян - з України.

Варто відзначити, що раніше посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим заявив, що в Білорусі прикордонники "вживають заходів, щоб не допускати на територію Білорусі людей з трьох сусідніх країн, а саме Литви, Польщі та України".

Як повідомляв УНН, на початку жовтня Президент України Володимир Зеленський підписав указ про заходи щодо залучення ІТ-фахівців з Білорусі.

Після цього рішення Міністерство закордонних справ Білорусі викликало посла України Ігоря Кизима.

Там послу вручили ноту про "недружній крок" України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram