Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
20025

Малюська розповів, що в українських тюрмах не тестують ув’язнених на COVID-19

Малюська розповів, що в українських тюрмах не тестують ув’язнених на COVID-19

Денис Малюська

КИЇВ. 23 листопада. УНН. В українських тюрмах ув'язнених не тестують на COVID-19. Лише у випадку появи симптомів хворих вивозять на тестування у звичайні лікарні. Про це УНН розповів міністр юстиції Денис Малюська.

"Своїх тестів у нас немає, у випадку виявлення симптомів, вивозимо у звичайні лікарні. А які тести там використовують - це вже до МОЗ", - розповів міністр юстиції.

У той самий час, в європейських країнах та США тюрми вважаються системами підвищеного ризику поширення COVID-19. Закрите середовище може призвести до швидкого та широкого інфікування "ковідом" великої кількості людей. Тож США та низка інших європейських країн регулярно проводять масове тестування ув'язнених, щоб уникнути спалаху у межах закритих середовищ.

Зокрема, Естонія масово проводить "антигенні" тестування у закритих системах: тюрмах, лікарнях, і будинках для людей похилого віку.

Зазначимо, що у "Слузі народу" наполягають на масовому скринінгу всього населення українськими "антигенними" ІФА-тестами. Сертифіковані вітчизняні ІФА-тести на антиген розробила група українських вчених "Діапроф-Мед". У ЦГЗ МОЗ зазначають, що вони значно чутливіші за експрес-тести на антиген.

Джерело: УНН

В тексті згадуються

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram