Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
24945

Експерт розповів, з кого треба починати масове тестування на COVID-19 в Україні

Експерт розповів, з кого треба починати масове тестування на COVID-19 в Україні

КИЇВ. 30 листопада. УНН. В Україні необхідно оперативно збільшити кількість тестувань серед населення. Наразі вона знаходиться на передостанньому місці в Європі. Нарощувати кількість тестування на коронавірусну хворобу COVID-19 треба з громадян, які працюють на об'єктах критичної інфраструктури. Про це УНН розповів політичний експерт Андрій Смолій.

"Потрібно починати більш масово робити тестування, бо та кількість тестів, яка у нас є щодня - це приблизно до 70 тисяч, а на вихідних – менше ніж 50 тисяч. Це мізер. І Україна зараз знаходиться взагалі на передостанньому місці Європи за кількістю тестувань. Тому давно варто переходити до такого поняття, як масове тестування", - наголосив він.

Смолій вважає, що починати тестування населення необхідно з професій, які залучені до роботи на об'єктах критичної інфраструктури, а також з вразливих груп у будинках для людей похилого віку та інтернатах для осіб з інвалідністю.

"Починати треба з українських громадян, які працюють на об’єктах критичної інфраструктури. А це поліція, пожежники, працівники медичної сфери, військові. Всі громадяни, які працюють в інфраструктурі, що забезпечує щоденну життєдіяльність країни. І незахищену категорію населення: у будинках для людей похилого віку, інтернатах", - наголосив експерт.

Зазначимо, що українські вчені “Діапроф-Мед” розробили новий надчутливий тест DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R на антиген коронавірусу, який дозволяє тестувати до 1 мільйона людей на день.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram