Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Суспільство
45150

Виявлення COVID-19 за 7 днів до перших симптомів: як українські тести протистоять пандемії

Виявлення COVID-19 за 7 днів до перших симптомів: як українські тести протистоять пандемії

КИЇВ. 11 січня. УНН. Український ІФА-тест DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R на антиген має революційну здатність виявляти COVID-19 у хворого за сім днів до появи перших симптомів. Своєю чергою, таке раннє виявлення та ізоляція хворого є передумовою для сповільнення пандемії COVID-19. Про це УНН розповів головний технолог української компанії "Діапроф-Мед" Андрій Горлов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новими вітчизняними тестами на COVID-19 можна перевіряти один мільйон людей на день.

"Наш антигенний тест здатен виявляти інфіковану людину ще за 7 днів до появи симптомів. Відповідно, можна виявити цей випадок і почати відстежувати контактних осіб. Визначити коло спілкування, і теж тестувати їхнє коло осіб для того, щоб максимально ізолювати потенційно інфікованих людей", - наголосив він.

Крім того, Горлов впевнений, що така надчутливість вітчизняного діагностикуму робить його ефективним інструментом для виявлення безсимптомних небезпечних носіїв коронавірусу.

"Багато випадків коронавірусної хвороби протікають без симптомів, і неможливо без тестування - ефективного, швидкого, масового визначити інфіковану людину і зупинити це розповсюдження коронавірусу серед населення. Тобто мова йде про необхідність масового скринінгу населення. Я вважаю, що це наріжний камінь боротьби з поширенням коронавірусу у нашій країні. Якраз масове ІФА-тестування на антиген здатне забезпечити цей скринінг", - підкреслив експерт.

Нагадаємо, міністр Степанов повідомив, що у МОЗ планують максимально широко використовувати вітчизняний ІФА-тест на пряме виявлення антигену коронавірусу SARS-CoV-2.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram