Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Економіка
36720

Вітчизняні ІФА-тести на антиген мають високий експортний потенціал для України - економіст

Вітчизняні ІФА-тести на антиген мають високий експортний потенціал для України - економіст

КИЇВ. 18 січня. УНН. Розробка українських вчених - надчутливі тести DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R на антиген мають високий експортний потенціал. Незважаючи на труднощі, які можуть виникнути при виході на ринки Індії, Європи та Америки, де всіляко підтримують свого внутрішнього виробника, перспективи залишаються необмеженими. Про це УНН розповів економічний експерт Віктор Медвідь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новими вітчизняними тестами на COVID-19 можна перевіряти один мільйон осіб на день.

"Звичайно ж, наші тести мають непоганий експортний потенціал. Безумовно, він є. Але тут потрібно розглядати про які напрямки мова. Якщо цей напрямок країн не розвинених економік - це дуже навіть можливо, тому що там ключовим питанням є ціна. В інших країнах в основному йде протекція свого ринку. Припустимо, Індія - свій, Європа і Америка - теж, туди буде складніше потрапити, вони захищають внутрішнього виробника дуже сильно", - пояснив він.

Також економіст зазначив, що незважаючи на ці фактори, якісні українські діагностикуми мають істотну фору за рахунок своєї низької ціни - 70 гривень.

"Тому безумовно, потенціал є і великий. Навіть попри те, що продаж в умовах капіталістичної системи - дуже складний процес", - підсумував він.

Відзначимо, що український ІФА-тест DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R на антиген має революційну здатність виявляти COVID-19 у хворого за сім днів до появи перших симптомів.

Нагадаємо, міністр Степанов повідомив, що у Міністерстві охорони здоров'я планують максимально широко використовувати вітчизняний ІФА-тест на пряме виявлення антигену коронавірусу SARS-CoV-2.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram