Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Суспільство
23040

Експерт розповів, до якого типу споживання алкоголю відносяться українці

Експерт розповів, до якого типу споживання алкоголю відносяться українці

КИЇВ. 25 січня. УНН. У світі поширені різні типи споживання алкоголю. Та чи інша культура споживання алкоголю сформувалася під впливом кліматичних умов і популярних сільськогосподарських культур. Про те, який тип споживання алкоголю поширений в Україні УНН розповів експерт вітчизняного алкогольного ринку Ігор Товкач.

Цитата:

"Існують різні типи споживання алкоголю, пов'язані з традиціями. Наприклад, вікінги і німці варили пиво, а там, де середземноморські землі, превалює вино, тому що було багато винограду. Ми, українці, ставимося до північного типу. Разом з Фінляндією, Естонією, всієї Прибалтикою, Швецією. Там теж переважає саме північний тип споживання алкоголю", - пояснив експерт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерти Prime розкрили три фактори, які роблять смак горілки унікальним 

Деталі

Тому, на думку Товкача, в Україні одним з найпопулярніших алкогольних напоїв є горілка.

"Це традиція. Адже обумовлено історично. Ось країни і розподілилися по типу: де був виноград - там робили вино раніше, де виростав хміль, там варили пиво або інше вариво (хоча тоді навіть не охмілювали пиво - використовували різні трави). У нас був цукор, буряк та інші культури для виробництва горілки", - розповів він.

Разом з тим експерт підкреслив, що переважна частка міцного алкоголю в Україні припадає на традиційну білу горілку, яка продається за помірною ціною.

"У будь-якому випадку, переважна частка міцного алкоголю все-таки доводиться на традиційну горілку, білу, яка знаходиться в діапазоні мінімальної роздрібної ціни і +5% -10% до неї", - підсумував Товкач.

Доповнення

За даними Держстату 66,1% українців вважають за краще горілку вітчизняного виробництва. Експерти рекомендують для вибору якісної горілки орієнтуватися на ім'я виробника, мінімальну роздрібну ціну (близько 86 грн за 0,5 л) та її покупку в великих мережевих магазинах. 

До ТОП-5 вітчизняних виробників якісної горілки відносяться такі компанії: "Баядера - Груп" (ТМ "Хлібний дар"), "Глобал Спірітс" (УДК) (ТМ "Хортиця"), "ЛВН Лімітед" (ТМ "Немірофф"), ЛГЗ "Прайм" (ТМ "Prime", "Др. Житник") і ТОВ "Атлантіс" (ТМ "Грін Дей").

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram