Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
35040

"Слуги народу" розглянуть питання недовіри Сольському на фракції

"Слуги народу" розглянуть питання недовіри Сольському на фракції

Олексій Устенко

КИЇВ. 28 січня. УНН. Питання про відкликання Миколи Сольского з посади керівника аграрного комітету парламенту "Слуги народу" розглянуть на засіданні фракції. Таку заяву зробило керівництво партії, розповів УНН народний депутат від "СН" Олексій Устенко.

Цитата

"З цього питання керівництво партії зробило заяву щодо того, що такі питання передусім повинні прийматися на фракції, а друге - те, що подібне рішення повинне бути переглянуте до того, як фракція ухвалить рішення. Тому що призначення голови комітету - це прерогатива всього залу, і фракції в тому числі", - зазначив нардеп.

Деталі

За словами співрозмовника, рішення з цього питання може бути ухвалене "у понеділок на фракції".

Що було раніше

Члени аграрного комітету Верховної Ради 27 січня проголосували за висловлення недовіри голові комітету нардепу Миколі Сольському.

Мотивацією стала низька ефективність роботи комітету і лобізм окремих законів. Підтримали рішення більшість членів комітету. Тепер Микола Сольський повинен бути відсторонений від посади.

Цікаво, що Сольский став одним з двох народних депутатів з монобільшості, які не голосували за преидентський законопроект про референдум.

За неофіційною інформацією, над ними нависла виключення з фракції.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram