14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Економіка
73140

Столичні перевізники рахують збитки від локдауну, але обіцяють не підвищувати суттєво вартість проїзду

Столичні перевізники рахують збитки від локдауну, але обіцяють не підвищувати суттєво вартість проїзду

КИЇВ. 13 травня. УНН. Через зменшення пасажиропотоку у громадському транспорті під час локудауну, київський міський бюджет має виділити більшу суму на покриття збитків, а підвищення цін на проїзд у транспорті має відбутися не вище, ніж до 10 гривень. Про це у коментарі УНН зазначив голова Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Моїсеєнко.

Деталі

За його словами, наразі в Асоціації відбувається підрахунок збитків під час локдауну, після чого мають відбутися перемовини щодо підняття вартості цін. У той же час Моїсеєнко вважає, що вартість проїзду має піднятися не вище, ніж до 10 гривень, оскільки ціна якісних послуг на транспорт - це відповідальність міського бюджету, а не пасажирів.

Цитата

“Якісний транспорт має бути дорогим, але за рахунок міського бюджету, а не пасажирів. Ми неодноразово зверталися до КМДА, щоб нам зробили врегульований тариф. Ми понесли сотні мільйонів збитків, тому ми дуже в критичній ситуації. І будемо вести перемовини з наступного тижня. Але я вважаю, що проїзд має бути не дорожче 10 грн”, - зазначив директор асосціації.

Нагадаємо

Від початку пандемії коронавірусу київські перевізники здійснюють пасажирські перевезення, дотримуючись карантинних обмежень. Раніше Асоціація перевізників Києва та Київської області повідомляла, що планує ініціювати зупинку роботи маршруток у столиці через збитковість роботи під час локдауну.

З 5 квітня в Києві запровадили суворі карантинні обмеження, які торкнулися роботи громадського транспорту. Зокрема, громадський транспорт, у тому числі метро, працював виключно по спецперепустках.

Крім того

Колективи Київського метрополітену та Київпастрансу звернулися до мера міста Віталія Кличка і Київської міської ради з вимогою вирішити питання підвищити вартість проїзду.

У метро, посилаючись на розрахунки на 2021 рік, зазначають, що планова економічна обґрунтованість перевезення одного пасажира становить 20,04 грн, а економічно обґрунтована – 21,05.

У наземному транспорті, як вказано, собівартість 20,50 грн, в електричці - 71,72 грн.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram