Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
24540

"Венеціанка" поки не отримувала запиту України про експертизу законопроекту про олігархів

"Венеціанка" поки не отримувала запиту України про експертизу законопроекту про олігархів

КИЇВ. 15 вересня. УНН. Європейська комісія за демократію через право (Венеційська комісія) поки не отримувала від України запиту про юридичну експертизу законопроекту № 5599 "про олігархів". Про це УНН повідомили в пресслужбі Ради Європи.

Цитата:

"Венеційська комісія поки не отримувала запиту", - відповіли УНН на запитання про те, чи отримувала Комісія запит про юридичну експертизу законопроекту № 5599.

Доповнення

1 липня Верховна Рада ухвалила за основу законопроект Президента України Володимира Зеленського № 5559 про деоліхаргізацію.

Пізніше стало відомо, що Омбудсмен Людмила Денісова направила голові парламенту Дмитру Разумкову лист з проханням направити законопроект про олігархів на перевірку до Венеційської комісії. 10 вересня Разумков повідомив, що законопроект був відправлений туди на юридичну експертизу.

Додамо

На думку представника Президента в Конституційному Суді України Федора Веніславського, експертні висновки Венеційської комісії мають рекомендаційний характер, а значить, не стануть на заваді ухваленню законопроекту "про олігархів".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram