Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Економіка
90240

3200 поправок до проекту бюджету на 2022 рік. Голова комітету назвав ключові правки

3200 поправок до проекту бюджету на 2022 рік. Голова комітету назвав ключові правки

КИЇВ. 13 жовтня. УНН. Практично місяць тому Кабінет міністрів затвердив законопроект про Державний бюджет на 2022 рік і направив його до Верховної Ради. Проект бюджету розробляли на основі трирічної бюджетної декларації 2021-2024. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль назвав бюджет збалансованим. Голова бюджетного комітету Юрій Арістов розповів УНН, як проходить підготовка до першого читання.

Цитата:

"Робоча група комітету з питань бюджету розпочала розгляд правок до законопроекту 6000. Сьогодні і завтра (12 і 13 жовтня - ред.) протягом дня депутати розглядатимуть їх по порядку і формуватимуть рекомендації для рішення комітету. У понеділок комітет розгляне поправки до закону і сформує рекомендації для Верховної Ради. Усього правок подано близько 3200, вагома їх частина стосується дотацій і субвенцій місцевим бюджетам", - розповів Аристов.

Контекст

Нагадаємо, презентація Бюджету-2022 відбулася під гаслом "Інвестиції в людину, країну, майбутнє". Українцям пропонують "бюджет розвитку", а не "бюджет проїдання".

Уряд зробив акцент на соціальній спрямованості і, зокрема, у пріоритетному порядку планує залучати ресурси на забезпечення якісного рівня медицини - зростання зарплат лікарів у 1,6 раза. Забезпечення виплати стипендій для 190 тисяч студентів - додаткові витрати бюджетів у 1,1 млрд гривень.

5,95% ВВП планують направити на сектор оборони і безпеки. А на розвиток інфраструктури буде направлено майже 10 млрд грн додатково в порівнянні з поточним роком.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram