Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 13 серпня 2022 16:13
Ексклюзив: Політика
75810

Глава НАБУ Ситник зберіг статус корупціонера

Глава НАБУ Ситник зберіг статус корупціонера

Артем Ситник

КИЇВ. 14 грудня. УНН. Голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник, як і раніше, має статус корупціонера і числиться у відповідному реєстрі. Про це УНН повідомили у Національному агентстві із запобігання корупції у відповідь на запит.

Деталі

Корупціонером Ситник був визнаний за рішенням суду в 2019 році, і з тих пір не зміг це оскаржити.

"У Реєстрі, за вказаними Вами параметрами, є запис про притягнення особи до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків — ред.)", — пПрокоментували у НАЗК запит УНН.

Нагадаємо, Ситник був покараний за відпочинок в мисливському господарстві в Рівненській області, який оплатили інші люди, і при цьому директор Антикорупційного бюро не вказав цю суму, а саме 25 тисяч гривень, в декларації.

Додамо

До слова, наступного року спливає термін повноважень Ситника як голови НАБУ, однак він виконуватиме обов'язки до призначення нового директора, якого обиратимуть за участю представників іноземців. У юридичному співтоваристві таку участь інших держав в управлінні внутрішніми справами України називають порушенням суверенітету країни.

Додамо, що в НАБУ за час свого існування жодного разу не було аудиту, а рівень довіри українців до детективів за 5 років впав у два рази.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram