Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
60855

Перше чергове засідання ТКГ у новому році відбудеться 26 січня: що на порядку денному

Перше чергове засідання ТКГ у новому році відбудеться 26 січня: що на порядку денному

Сергій Гармаш

КИЇВ. 29 грудня. УНН. Перше чергове засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у 2022 році має відбутися 26 січня (у середу). Як повідомив журналісту УНН представник ОРДЛО в українській делегації в ТКГ з врегулювання конфлікту на Донбасі Сергій Гармаш, порядок буде залежати від подій, які відбудуться до цієї дати.

Цитата

“Наступне чергове засідання ТКГ має відбутися 26 січня, в середу. Ми не знаємо, що станеться до цієї дати, може там і хімічна атака почнеться, тому говорити про те, що на порядку, поки рано. Порядок денний у нас вже 8 років один і той самий - це виконання Мінських угод, обговорення законів, і все інше. Важливо, які питання хочуть вирішувати обидві сторони", - заявив Гармаш.

Додамо

Сьогодні вранці, Сергій Гармаш повідомив, що після 10 січня на Донбасі варто очікувати "серйозної конфронтації", в якості провокації Росія може задіяти вкидання на зразок історії з хімічною зброєю.

За його словами, це може статися вже після переговорів, запланованих на 10 січня між США і РФ.

Крім того, представник ОРДЛО в українській делегації ТГК повідомив УНН, що позачергове засідання ТКГ сьогодні не відбулося. Він додав, що головним питанням на порядку денному мало бути порушення режиму припинення вогню на Донбасі. Російська сторона визнала "недоцільним" збирати позачергове засідання.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram