Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
237105

Зрада, домашній арешт та конфіскація майна: астролог спрогнозувала, що чекає на Порошенка у 2022 році

Зрада, домашній арешт та конфіскація майна: астролог спрогнозувала, що чекає на Порошенка у 2022 році

КИЇВ. 30 грудня. УНН. Прийдешній 2022 рік буде не простим для лідера "Європейської Солідарності", п'ятого президента України Петра Порошенка. Його може очікувати домашній арешт і зрадництво з боку соратників, але списувати політика з рахунків все ж рано. Про це в ексклюзивному коментарі УНН розповіла професійний астролог Ксенія Базиленко.

Астролог оцінює Порошенка як особистість з сильно розвиненими дипломатичними якостями, яка вміє прихиляти до себе людей і добре орієнтується у складних ситуаціях, вміє знаходити вихід.

Цитата:

“У зв'язку зі сформованою ситуацією він може знайти нестандартний спосіб вирішення питань, який від нього ніхто не очікує. На сьогодні він не зробив остаточний вибір і може залишитися жити за кордоном аж до 2024 року. Повернутися на Батьківщину швидше за все він зважитися в кінці січня — на початку лютого. По приїзду Порошенко може оплатити заставу, але, найімовірніше, буде шукати інший вихід з цієї ситуації. Планети віщують йому обмеження, очевидно, у вигляді домашнього арешту", - вважає астролог.

Базиленко зазначає, що в судовій тяганині у Порошенка пройде весь 2022 рік. Але особливо складний період буде в кінці квітня - травні. Астролог не виключає і труднощі фінансового характеру - якщо Порошенко до весни не знайде виходу з ситуації, що виикла, то його може очікувати арешт бізнес активів і майна, і навіть конфіскація.

Астролог вважає, що змінити ситуацію на свою користь політик може в лютому — березні. Вдалі рішення дозволять уникнути йому більшості ускладнень, що чекають у другій половині весни.

Цитата:

"У будь-якому випадку, у натальній карті тюремного ув'язнення у Петра Олексійовича на 2022 рік немає", - заявляє астролог і додає, що Порошенко все ще сильний опонент для Президента Володимира Зеленського. І в першій половині наступного року Порошенко відновить частково втрачений авторитет, принаймні у нього буде така можливість.

"Кінець квітня і травень в гороскопі його життя буде нагадувати весну 2010 року, коли він пішов з посади міністра закордонних справ. Дуже багато буде залежати від його правильної поведінки і дій на початку року, що визначить майбутні півтора року", — вважає Базиленко.

За прогнозами астролога, у другому півріччі 2022 року Порошенко може тимчасово піти в тінь, втратити бажаний вплив на ситуацію.

“Порошенку буде складно спиратися на партнерські відносини, довірчі відносини з близьким оточенням. Його можуть зрадити близькі йому люди. Але його партію в 2022 році вдасться зберегти і, можливо, вона буде зазнавати якихось змін, але існувати буде", — резюмує астролог.

Контекст

П'ятому президенту України, нині народному депутату України Петру Порошенку повідомлено про підозру у вчиненні державної зради та сприянні діяльності терористичних організацій.

Спікеру Верховної Ради Руслану Стефанчуку направили лист про підозру експрезиденту України Петру Порошенку.

Порошенка також викликали 23 грудня в ДБР. Однак він заявив, що повернеться в країну вже наступного року. За його словами, він працює "у Варшаві".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram