Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
470055

Астролог прокоментувала загострення ситуації довкола України

Астролог прокоментувала загострення ситуації довкола України

КИЇВ. 13 лютого. УНН. Астрологічні показники на сьогоднішній день вказують швидше на мирне вирішення конфлікту, ніж на подальше загострення ситуації. Таку думку в коментарі УНН висловила професійний астролог Ксенія Базиленко.

Цитата

“За астрологічними показниками активних військових дій не може бути. Чекаємо вірних рішень від влади, саме про це говорить небо", - вважає астролог.

Ксенія Базиленко порівняла положення планет в наступні кілька тижнів з тим, що спостерігалося на початку збройного конфлікту в 2014 році.

"Для прояву активної військової ситуації необхідні напружені аспекти Марса, Плутона, Урану. У ситуації 2014 року 6 квітня Сонце було в з'єднанні з Ураном в знаку Овна (це рішучість і раптовість) в жорсткій опозиції до Марса в Терезах, що позначає прагнення до влади і нав'язування своєї волі будь-яким шляхом", - розповіла астролог.

Вона також розповіла, що тодішнє положення Місяця, Юпітера і Плутона прямо вказували військовий конфлікт і прояв агресії.

"На сьогоднішній день немає серйозних негативних аспектів у вищевказаних планет. Є опозиції Сонця і Місяця, яка визначає момент Повні щомісяця і говорить про наш надмірно чутливий емоційний стан", — вважає астролог.

Вона зазначила, що розташування планет також говорить про масову ілюзію. Крім того, планети вказують на спокій.

"Марс в з'єднанні з Венерою (любовні питання) в спокійному знаку Козерога вказує, що все вирішується спокійно і безконфліктно", — зазначила Базиленко.

Раніше

Ксенія Базиленко ранішепередбачалаарешт майна Петра Порошенка.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram