Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
82305

Нардеп: політиканство повернулося у роботу ВР

Нардеп: політиканство повернулося у роботу ВР

Данило Гетмацев

КИЇВ. 3 травня. УНН. Робота Верховної Ради хоч і проходить в умовах воєнного часу без участі журналістів, але вже повертається до звичного стану із політиканством та пристрастями. Про це в інтерв'ю УНН розповів голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетмацев.

Цитата

"На жаль, багато говорить про те, що політичне життя в гіршому розумінні цього слова відновлюється. Люди швидко отямились, оговталися від першого шоку, і тепер вони всі знову в політиці. Є ознаки і політиканства, і спекуляцій. Забуваються про країну. Це вже відчувається в роботі ВР.

Вдумайтесь, два законопроекти провалилися. Провалилися у війну два вкрай важливі проекти: це приватизація у воєнний час та спрощення трудових відносин у воєнний час", - пояснив нардеп.

Відповідаючи на запитання, чи знизилося напруження пристрастей і чи зникла разом із журналістами манера деяких нардепів грати на публіку, Гетмацев відповів: "На останньому засіданні такі нотки з'явилися".

На думку політика, зараз не час для політичних ігор, а час роботи на результат.

Цитата

“Зараз, у період воєнного часу, не існує жодних політичних сил, крім Президента… Є робота на результат. І це правильно. А входити в деструктив, як усім відомі політики, — собі у мінус. Бачать, що Володимир Зеленський працює... Бачать, що він робить усе можливе: виступи в різних парламентах, спілкування з президентами, прем'єрами, вибивання грошей, зброї… Те, що він робить, мало хто міг би на його місці. Люди це бачать, розуміють. І якщо ти входиш у клінч, шалено критикуєш у такий момент – це тобі ж йде в мінус", - сказав Гетьманцев.

Політик вважає, що критика зараз не має бути публічною.

Джерело: УНН
Теги: Україна, ВР
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram