Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Кримінал та НП
29010

Правоохоронці працюють над створенням 3D-карти злочинів, скоєних рашистами в Бучі

Правоохоронці працюють над створенням 3D-карти злочинів, скоєних рашистами в Бучі

КИЇВ. 16 травня. УНН. Наразі ведеться робота зі створення 3D-карти руйнувань, завданих Бучі ворогом. На карті також буде міститися інформація про скоєні рашистами злочини. Про це в інтерв’ю УНН розповів керівник Бучанської окружної прокуратури Руслан Кравченко.

Цитата

«Наразі укладається інтерактивна карта злочинів. Там буде багато цікавої та важливої інформації. Ми залучили фахівців, які робили 3D-карту Майдану. Це відбувається з залученням 30 дронів. Кожен дрон відпрацьовує свій квадрат за програмою. Тобто, ми хочемо змоделювати 3D-карту Бучі разом з руйнуваннями. І відтворити хід подій, як все відбувалося. Є така мета, такий слідчий експеримент. Ми вже закінчуємо. Скоро спеціалісти будуть працювати з опрацьованими матеріалами та відео», - розповів Кравченко.

За словами прокурора, за тими даними, які вже є, на територія Бучанської ОТГ загалом пошкоджено 1148 об’єктів. 138 з них зруйновані повністю. Решта об’єктів мають різні ступені пошкодження.

Від загальної кількості пошкоджених війною об’єктів 130 – це багатоквартирні будинки, а 974 – приватні будинки українців.

У Бучі пошкоджені 36 об’єктів соціальної інфраструктури, тобто лікарні, школи, дитячи садочки та будівлі органів влади.

Цитата

«На сьогодні призначено дві комплексні судові експертизи зброї, слідів та обставин її використання, військові і товарознавчі експертизи, експертизи вибухових пристроїв, до проведення яких залучені фахівці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Мін'юсту. Ми маємо встановити розмір завданих населеному пункту збитків. На сьогодні ми провели вже більш ніж 800 оглядів місця події», - розповів прокурор.

Окрім того, призначено 250 судово-медичних експертиз та опитано більше ніж 1400 свідків. Призначено більше ніж 200 експертиз ДНК, генетичних експертиз. А також призначено 400 товарознавчих експертиз, 50 балістичних – це кулі, вилучені з тіл загиблих.

Детальніше читайте в інтерв’ю: Прокурор: розслідування показало, що жителів Бучі вбивали лише за те, що вони українці

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram