Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Економіка
60195

Паливна криза: у Києві перевіряють АЗС - на кожній другій виявляють порушення

Паливна криза: у Києві перевіряють АЗС - на кожній другій виявляють порушення

КИЇВ. 24 травня. УНН. Різке підняття вартості пального на АЗС у зв’язку зі зняттям регулювання цін – порушення законодавства. Про це повідомив в коментарі УНН начальник Головного Управління Держпродспоживслужби в місті Києві Олег Рубан.

Деталі

"У зв’язку зі зняттям Кабінетом Міністрів регулювання ціни на пальне, вартість його стрімко зросла. На деяких ділянках АЗС на 30-40%. Тому сьогодні працюють моніторингові групи, які проводять заходи державного контролю, бо при знятті регульованої ціни АЗС повинні поступово піднімати ціни, а не одразу. Тому це порушення чинного законодавства", – зазначив Рубан.

Держпродспоживслужба наразі фіксує такі випадки як надмірні залишки заробітків АЗС. Далі буде клопотання перед відповідними органами, які видають ліцензію, про її позбавлення щодо даних правопорушників.

Цитата

"Сьогодні вже розпочато і проводяться перевірки на 68 об’єктах АЗС. Порушення фіксуються у кожної другої за відсутності декларації. Наявність декларації за чинним законодавством передбачає перед початком підйому цін на соціально-значущі товари, до яких відноситься паливо, декларувати наміри про підняття ціни, а не одразу її піднімати на 30%", – сказав Рубан.

Нагадаємо

Держпродспоживслужба повідомила, що почала перевірки на АЗС через скарги на захмарні ціни на пальне.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram