Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
67635

Розблокування українських портів в нинішній ситуації неможливе - експерт

Розблокування українських портів в нинішній ситуації неможливе - експерт

КИЇВ. 25 травня. УНН. Заклик Литви про створення військово-морської коаліції, аби розблокувати порти України – суто політична заява, адже існує запит суспільства на розблокування Чорного моря. Таку думку висловив у коментарі УНН військовий експерт Михайло Жирохов.

Цитата

"Те, що росіяни пропустять військові кораблі, які будуть супроводжувати транспорт із Одеси – це з галузі наукової фантастики. Навіть якщо вдасться домовитися, то рф це так просто не залишить, будуть провокації, і тоді збройної сутички не уникнути. Я думаю, що жодна країна НАТО чи Європи на це не піде, так як Захід прямо говорить, що хоче уникнути прямої конфронтації із росією. Якщо зміниться політична риторика, тоді можна буде говорити і про розблокування портів України", – зазначив експерт.

Деталі

Він вважає, що ініціатива, яку запропонувала Литва – країна, що не має військового флоту, несе суто політичний характер. За його словами, практичної реалізації цього плану немає і при нинішньому положенні речей не може бути.

Нагадаємо

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що потрібно створити військово-морську коаліцію для розблокування українських портів у Чорному морі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram