Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
62070

Оксфорд і Кембридж: Україна веде переговори з найкращими вишами світу про співпрацю аж до відкриття філій

Оксфорд і Кембридж: Україна веде переговори з найкращими вишами світу про співпрацю аж до відкриття філій

Сергій Бабак

КИЇВ. 8 червня. УНН. Представники України ведуть переговори про тісне співробітництво з найкращими світовими університетами. Інформацію про це в ексклюзивному інтерв'ю УНН підтвердив голова комітету ВР з освіти та науки Сергій Бабак.

Цитата

"Ми ніколи не говорили про це вголос, але ми продовжуємо над цим працювати (вести переговори про співпрацю – ред). І з Кембриджем ведемо переговори вже місяці зо два. Немає сенсу про це говорити "до", але робота з топовими університетами світу ведеться. І вони нам готові допомагати", - сказав Бабак, відповідаючи на запитання про можливість відкриття в Україні представництв Оксфордського чи Кембриджського університетів.

Проте, як зазначив нардеп, поки що неможливо сказати, у якій саме формі буде реалізовано співпрацю.

Цитата

"Розмови з ними про це йдуть. У якій це буде формі – ми не можемо сказати. Зрозуміло, що поки не закінчимо бойові дії, це не перейде у жодні практичні кроки. Але повірте, саме я спілкуюся з Кембриджем, і вони дуже хочуть нам допомагати. Вони готові безплатно відкривати нашим студентам те, за що весь світ платить дуже великі гроші", - зазначив Бабак.

Відповідаючи на запитання, чи провідні університети готові реалізовувати освітні програми в Україні, нардеп відповів: "Думаю, що будуть готові".

Окрім того, Бабак розповів, що в межах ініційованої Президентом Національної ради відновлення України від наслідків війни розробляється зокрема і план відновлення освітньої сфери, де співпраця з провідними світовими університетами буде одним із пунктів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram