Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Кримінал та НП
20865

Мосійчук пояснив, чим загрожує Тарпану потрапляння до бази “Миротворця”

Мосійчук пояснив, чим загрожує Тарпану потрапляння до бази “Миротворця”

Руслан Тарпан

КИЇВ. 22 червня. УНН. Громадський діяч та колишній нардеп Ігор Мосійчук вважає, що активи розшукуваного Руслана Тарпана можуть заморозити. А все через те, що Тарпан нещодавно потрапив до бази “Миротворця”. Про це Мосійчук розповів журналістам УНН.

Цитата

“Не виключено, що його (Тарпана, - ред.) активи можуть заморозити. Та й пов’язаних з ним осіб теж. Я казав раніше, що не сильно вірю в екстрадицію, особливо якщо мова про ОАЕ, бо зараз ОАЕ, Катар і близькі до них країни займають нібито нейтральну позицію і самі себе називають арабською Швейцарією і намагаються залучати кошти російських, китайських і європейських інвесторів по-максимуму (...) Потрапляння до бази “Миротворця” може, на мою думку, свідчити про те що активи дійсно можуть постраждати, бути заморожені, арештовані, передані в АРМА і так далі”, - вважає Мосійчук.

Нагадаємо

Нещодавно Руслан Тарпан - одеський ексдепутат - потрапив до бази “Миротворця” як особа, що “перебуває у розшуку як корупціонер та диверсант у сфері економіки. Підозрюється у зв'язках із фсб росії”.

Руслан Тарпан - головний підозрюваний у справі щодо розкрадання сотень мільйонів гривень під час будівництва проекту “Глибоководний випуск”. Через це суд вже обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді заочного тримання під вартою.

Він з 2017 розшукується МВС, а з 2021 перебуває ще й у міжнародному розшуку.

Окрім того, правоохоронці здійснюють переклад процесуальних документів, необхідних для запиту про надання міжнародної правової допомоги до компетентних органів Об’єднаних Арабських Еміратів з метою запиту на екстрадицію Тарпана.

В Україні Тарпану загрожує до 12 років позбавлення волі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram