Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
50745

ТОВ "Росія 1" та "Романофф21": в Україні діє понад 20 тисяч підприємств та організацій, що мають зв'язок з рф або білоруссю

ТОВ "Росія 1" та "Романофф21": в Україні діє понад 20 тисяч підприємств та організацій, що мають зв'язок з рф або білоруссю

КИЇВ. 24 червня. УНН. Безпосередній або ж опосередкований зв’язок з рф або білоруссю в Україні має майже 21 тисяча підприємств. Про це свідчить проведений УНН аналіз даних аналітичної системи для перевірки контрагентів YouControl.

«Романофф21» - підприємство, що ремонтує авто та має за кінцевого бенефіціара громадянина росії, або Благодійна організація «Ашан з тобою», яка є учасником спільного холдингу із контрагентом, що працює під юрисдикцією рф. УНН розбирався, скільки юросіб досі мають ті чи інші зв’язки з країною-агресором та білоруссю.

Деталі

Система аналізує контрагентів за низкою показників, 5 з яких сигналізують про ті чи інші зв’язки з рф чи білоруссю.

Щонайменше одному або одразу декільком з 5 показників відповідає 20 899 юросіб (дані станом на кінець квітня 2022 року).

Понад 16 тисяч юросіб мають учасника/бенефіціара, що має зв’язок з рф, а 3602 юрособи мають такий самий зв’язок з рб. У найменуванні 919 юросіб, які діють в Україні, згадується назва країни-агресора, наприклад, в Україні працює ТОВ «Росія 1», яке, відповідно до інформації аналітичної системи YouControl, займається пасажирським наземним та вантажним транспортом. 536 компаній підпадають під особливу увагу через те, що є учасником спільного холдингу із контрагентом, що працює під юрисдикцією рф, а 265 українських компаній є учасником юридичної особи, що зареєстрована за законодавством російської федерації.

Додамо

Справи з такими контрагентами привертають увагу правоохоронних органів, провокують розслідування такої співпраці та псують репутацію через негативне сприйняття суспільством. Україна, держави-члени ЄС, США можуть запроваджувати санкції до компаній, їхніх засновників та бенефіціарів, що працюють з рф.

Понад те, партнерство з контрагентами, що несуть названі ризики, може бути розцінено як підтримка військової агресії проти України.

Детальніше про підприємства, що мають той чи інший зв’язок з рф та рб, читайте в наступних публікаціях УНН.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram