Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 01 липня 2022 14:26
Ексклюзив: Політика
21285

Туристи ЄВРО-2012 потребуватимуть довідкової літератури – Ю.Плаксюк

Туристи ЄВРО-2012 потребуватимуть довідкової літератури – Ю.Плаксюк

Держкомтелерадіо разом із Міністерством культури і туризму видаватимуть спеціалізовану літературу для туристів під ЄВРО-2012. Про це сьогодні на прес-конференції сказав голова Державного комітету телебачення і радіомовлення Юрій Плаксюк, передає кореспондент ІМК.

"По-перше, підготовку літератури про Україну для закордонних туристів під ЄВРО-2012 ми будемо робити разом з Міністерством культури і туризму. І звісно, Кабінет Міністрів та комітет, що опікується підготовкою до турніру, будуть залучені до цієї роботи", - сказав Ю.Плаксюк.

"У нас уже є лист міністра культури про початок співпраці й планування спеціальної літератури. Ми створимо путівники, бюлетні, інформаційно-довідкову продукцію, карти, місця, маршрути, готелі тощо. Також, безумовно, буде інформація про те, як Україна працювала з відвідувачами цього футбольного свята. Така література видаватиметься, швидше за все, трьома мовами: українською, російською та англійською. Інші мови залучати ми не будемо, бо ця література буде саме довідковою і не потребуватиме досконалого знання мови, а Європу цілком охоплюють англійська та російська", - розповів голова Держкомтелерадіо.

"Коли туристи їздять по Європі, то за допомогою електронних засобів на кшталт свого телефону або ноутбука вони можуть чудово зорієнтуватись, а у нас це зробити буде неможливо. Тому така довідкова література буде необхідною", - наголосив Ю.Плаксюк.

"Щодо спеціальної літератури для українців, то окремого розподілу не буде. Хоча зіркові роки українського футболу будуть висвітлені в книжках, і ми видамо, можливо, 3-4 такі книжки. У них ми охопимо й довоєнні роки, й недалеке минуле, й сьогодення. Також там будуть відображені досягнення наших найкращих футбольних клубів", - додав він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram