Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
43560

ПР налаштована на перемогу в 70% мажоритарних округів – В.Зубанов

ПР налаштована на перемогу в 70% мажоритарних округів – В.Зубанов

Партія регіонів розраховує на перемогу в 70% мажоритарних округів по всій Україні. Таку думку в ексклюзивному коментарі ІМК висловив народний депутат від фракції Партії регіонів Володимир Зубанов.

"Ми сподіваємось, що по Україні в 70 випадках зі 100 наші мажоритарники виграють, оскільки до цього питання у нас дуже відповідальний підхід. Наприклад, у Львівській області, я думаю, буде відсотків 30 наших мажоритарників, хоча за партійними списками результат може бути нижчим. Йде систематична партійна робота, чого я бажаю й іншим нашим партіям, у тому числі й опонентам. Ми сьогодні прагнемо до того, щоб у суспільстві були сильні партії, а не партії-одноденки або партії, що створюються безпосередньо під лідера", - зазначив В.Зубанов.

Парламентарій зауважив, що ті посадові особи, які входять до складу Партії регіонів, також допомагають партії під час передвиборної кампанії.

"Мажоритарники – це найбільш упізнавані люди, найбільш авторитетні люди, і тому через різні причини - як суб’єктивні, так і об’єктивні - вони зараз входять до ПР. По-перше, тому що це – провладна партія, а люди, які досягли в житті певного рівня й мають відповідне становище в населених пунктах, ніколи не конфліктували з владою, тому такі люди тяжіють до того, щоб шукати форми конструктивної взаємодії з владою. По-друге, наші опоненти просто злякали цих поважних людей своїми радикальними гаслами, з яких серйозні люди лише сміються, хоча то є сміхом крізь сльози. І через те, що люди не хочуть зв’язувати себе з такими радикальними популістськими силами, вони йдуть до нас", - наголосив В.Зубанов.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram