Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 20 червня 2019 22:08
Ексклюзив: Київ
15675

Між КМДА та райдержадміністраціями буде тісна співпраця – Д.Москаль

Між КМДА та райдержадміністраціями буде тісна співпраця – Д.Москаль

Головами районних у місті Києві державних адміністрацій призначені досвідчені фахівці, серед яких немає випадкових людей. Про це в ексклюзивному коментарі ІМК сказав голова фракції "Республіка Київ" у Київраді Денис Москаль.

"Випадкових людей серед них немає, всі вони з досвідом роботи, тому я думаю, що це крок послідовний, нормальний. Що стосується завдань, які поставлені перед головами райдержадміністрацій, то вони поставлені правильно, і у голів районних адміністрацій будуть збільшені повноваження", - сказав Д.Москаль.

"Якщо вони (голови РДА. - Ред.) зуміють побудувати систему управління в районах, тобто заступники голів будуть призначатись не за квотним принципом, як до цього, коли кожна фракція в райраді делегувала свого заступника і була ситуація "лебідь, рак і щука", коли кожен тягнув у свій бік, то зараз є повнота влади, і тут необхідно брати на себе відповідальність головам районів, а не скидати на те, що нема повноважень чи їм заважають районні ради чи заступники", - сказав він.

За його словами, на сьогодні відповідальність голів РДА у місті Києві збільшилась у 10 разів, ніж це було до цього.

"Я думаю, що однозначно буде постійний та тісний зв’язок (між КМДА та районними держадміністраціями. – Ред.), тому що це одна вертикаль. Усі голови райдержадміністрацій призначалися на свої посади за погодженням з Олександром Поповим, усі вони, очевидно, люди комфортні в роботі, і я думаю, що у них буде тісний взаємозв’язок та взаємопідтримка", - зауважив Д.Москаль.

Він також наголосив, що співробітництво між КМДА та РДА у місті Києві має відзначитись конкретними результатами.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...