Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Економіка
23925

Уряд мав внести проект Держбюджету у вересні – А.Павловський

Уряд мав внести проект Держбюджету у вересні – А.Павловський

Згідно з вимогами Бюджетного кодексу, уряд повинен був внести проект Держбюджету на наступний рік 15 вересня. Про це в ексклюзивному коментарі ІМК сказав народний депутат від фракції "БЮТ-Батьківщина" Андрій Павловський.

"Якщо дотримуватись вимог Бюджетного кодексу, то уряд повинен був ще 15 вересня внести проект бюджету на 2011 рік", - наголосив А.Павловський.

За його словами, Податковий кодекс слід було б ухвалити вже у 2011 році. "Спокійно, без метушні в першій половині наступного року разом з підприємцями можна було створити робочі групи, на новій базі розробити Податковий кодекс, який би включав максимум компромісів, прийняти його та записати, що він набирає чинності з 1 січня 2012 року. Тоді б ми дотримувалися вимог того ж Бюджетного кодексу, який каже про те, що не можна вносити зміни в закони про оподаткування до 15 липня", - зазначив народний депутат.

Нагадаємо, як повідомив у коментарі ІМК лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, ВР розпочне розгляд проекту Держбюджету-2011 за тиждень.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram