Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 19 травня 2019 15:24
Ексклюзив: Політика
14505

А.Кінах: бюджет прийматимуть у складних умовах

А.Кінах: бюджет прийматимуть у складних умовах

Державний бюджет України на 2011 рік прийматиметься у складних умовах через зрив термінів бюджетного процесу. Таку думку в ексклюзивному коментарі ІМК висловив народний депутат від фракції Партії регіонів, президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах. 

"Бюджет буде прийматись у складних умовах..... зірвано всі терміни, згідно з Конституцією та Бюджетним кодексом, я впевнений, що нам не можна допускати такого ганебного явища, коли бюджети на 2008 і 2009 рр. приймалися практично без розгляду – одразу у всіх читаннях, незважаючи на стислі терміни, прийняття бюджету 2011 року треба розглянути, згідно з процедурами, провести глибоку дискусію, збалансувати соціальні проблеми зі стратегії розвитку з якісною грошово-кредитною політикою, визначити відповідні державні пріоритети, держпрограму соціально-економічного розвитку і прийняти цей якісний збалансований документ, який вирішує не тільки соціальні проблеми, але й дає можливість українській економіці більш ефективно та динамічно підвищувати свою конкурентоспроможність", - сказав А.Кінах.

За словами парламентарія, треба працювати 24 години на добу, щоб держава увійшла у новий рік з Державним бюджетом, як основою для ефективного розвитку у 2011 році.

А.Кінах також висловив переконання, що Держбюджет на 2011 рік буде прийнято у грудні поточного року.

"Але це не повинно бути самоціллю, дуже важливо, щоб цей бюджет був балансом поточних потреб і однозначно підсилював стратегію розвитку, можливість проведення життєво необхідних для України структурних реформ. Без цього у нас не буде майбутнього", - зазначив президент УСПП. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...