Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 20 липня 2019 03:50
Ексклюзив: Політика
17160

Рішення щодо повернення Л.Грача в КПУ прийматиме колектив – О.Голуб

Рішення щодо повернення Л.Грача в КПУ прийматиме колектив – О.Голуб

Народний депутат від Компартії України Олександр Голуб не виключає, що Леонід Грач може повернутися до лав партії. У коментарі ІМК він зазначив, що відповідне рішення буде прийматися Центральною контрольною комісією.

"У нас, згідно зі статутом, є два варіанти – звернення до Центральної контрольної комісії. Якщо Л.Грач не погоджується з рішенням, яке прийняв пленум, то йому так і треба було зробити, а не приймати рішення, які протиставляли рішення Кримського республіканського комітету Компартії України рішенням Центрального комітету партії. І є можливість звернутися до з'їзду", - зазначив О.Голуб.

За його словами, Центральна контрольна комісія та з’їзд приймають колективні рішення. "Справа в тому, що Центральна комісія у нас не залежить, згідно зі статутом, від Центрального комітету, тому вони будуть приймати колегіальне рішення.
Все буде вирішувати колектив. У нас ані президія ЦК Компартії, ані ЦК не мають права втручатися у роботу Центральної контрольної комісії", - додав О.Голуб.

Нагадаємо, Л.Грач був виключений з Комуністичної партії України і з фракції КПУ у Верховній Раді.

Раніше Кримський республіканський комітет Компартії пішов на загострення конфлікту з керівництвом цієї політичної сили. Всупереч рішенню пленуму ЦК КПУ, пленум рескому поновив Л.Грача на посаді першого секретаря парторганізації.
Вчора Леонід Грач звернувся до Центральної контрольної комісії Комуністичної партії з проханням переглянути рішення Президії партії щодо його виключення з партійних лав.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...