Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 22 серпня 2019 01:25
Ексклюзив: Економіка
14835

Рішення МВФ покращить інвестиційну привабливість України – Я.Жаліло

Рішення МВФ покращить інвестиційну привабливість України – Я.Жаліло

Рішення Міжнародного валютного фонду щодо надання Україні чергового траншу кредиту за програмою "stand-by" покращить інвестиційну привабливість України. Про це в ексклюзивному коментарі ІМК сказав перший заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень Ярослав Жаліло.

"Проблеми кожного траншу будуть тоді, коли настане їх час, бо все змінюється. А позитивні рішення МВФ щодо траншу є складовою поліпшення інвестиційної привабливості України", - сказав Я.Жаліло.

"Взагалі, коли ми говорили, що потрібна угода з МВФ, то той аргумент, що це сприятиме припливу інвестицій, є визначальним. Фактично, я думаю, після такого позитивного рішення МВФ інвестори з куди більшим бажанням ітимуть в Україну", - переконаний експерт.

Нагадаємо, Рада Директорів МВФ під час засідання у Вашингтоні ухвалила рішення про виділення Україні коштів на суму близько 1,5 млрд дол. США. Як повідомляв ІМК, Україна продемонструвала задовільні результати за програмою "стенд-бай". За словами першого заступника директора-розпорядника МВФ Джона Ліпскі, Держбюджет-2011 потребує швидкого ухвалення

Водночас МВФ відзначив зміцнення фінансового стану "Нафтогазу", а також те, що в Україні відновлено довіру до банків і фінустанов. Загалом МВФ протягом двох років надасть Україні майже 12 млрд дол. кредиту.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram