Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 24 травня 2019 23:08
Ексклюзив: Політика
43845

Екстрасенси та ворожки мають піти з екранів телевізорів – Є.Царьков

Екстрасенси та ворожки мають піти з екранів телевізорів – Є.Царьков

Ворожки та хіроманти не можуть знаходитись у державному класифікаторі професій. Про це в ексклюзивному коментарі ІМК сказав народний депутат із фракції Комуністичної партії України Євген Царьков.

"Два роки тому без парламентського узгодження, за часів уряду Юлії Тимошенко, у класифікаторі державних професій з’явилась така категорія, як ворожки, хіроманти та астрологи", - зазначив політик. За його словами, присутність цих професій у держкласифікаторі передбачає нарахування різних соціальних допомог, в тому числі, пенсії.

"В нас сьогодні робочі спеціальності, такі як сантехніки, слюсарі та електрики, практично знищуються, тобто робочих професій у нас не вистачає, але в той же час вводять ворожок і хіромантів. Ми хочемо із класифікатора професій ворожок, хіромантів та екстрасенсів вивести взагалі", - сказав народний депутат.

Також, за словами Є.Царькова, якщо певна професія перебуває у класифікаторі понад рік, то представники цієї професії можуть звернутись до навчальних закладів з вимогою введення відповідної спеціальності з подальшою видачею дипломів державного зразка. "Це буде абсурдом, якщо у провідних ВНЗ нашої держави готуватимуть ворожок, хіромантів та екстрасенсів. Замість того, щоб видавати дипломи математиків і фізиків, в нас будуть видавати дипломи хіромантів та ворожок з обов’язковим введенням аспірантури", - наголосив Є.Царьков.

Окрім того, парламентарій зауважив, що хіромантів слід прибирати з медійного простору. "Коли в нас політики зіштовхуються лобами як у парламенті, так і за його стінами, то зрозуміло, що певним елітам вигідно запроваджувати відволікаючі маневри. Історія доводить, що саме під час смути з’являлись подібні ворожки та знахарі. Ми пропонуємо змінити закон про рекламу, про телерадіомовлення з тим, щоб заборонити їхню присутність (хіромантів та ворожок. – Ред.) на телеканалах, у газетах та інших ЗМІ. Якщо, наприклад, це соціальне видання, то воно має публікувати там лише тих людей, які отримали ліцензію на медичну практику та довели через спеціальні експертні організації, що вони мають екстрасенсорні здібності", - додав народний депутат.

Нагадаємо, на сьогоднішньому пленарному засіданні ВР планує розглянути законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо заборони діяльності екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів і послуг з передрікання майбутнього.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...