Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 25 травня 2019 14:26
Ексклюзив: Політика
32700

О.Доній: Європа занепокоєна посиленням політичного тиску в Україні

О.Доній: Європа занепокоєна посиленням політичного тиску в Україні

Депутат від НУ-НС, у минулому відомий політичний аналітик Олесь Доній прокоментував ІМК ситуацію навколо арешту колишнього голови МВС в уряді Тимошенко, лідера "Народної Самооборони" Юрія Луценка та нещодавнє спілкування керівництва НС з дипломатами. 

На думку Донія, ранг представників дипломатичних кіл під час зустрічі був досить високим, а відсутність на зустрічі представників Франції та Німеччини пояснюється дезінформацією. "У посольствах сказали, що хтось невідомий зателефонував і сказав, що зустрічі не буде. Окрім того, дехто під’їхав до готелю "Київ", де спочатку планувалася зустріч, а не до офісу НС. Мені особисто зателефонував представник Угорщини і розповів, що він помилково поїхав до "Києва", бо не знав про перенесення", - зазначив співрозмовник ІМК.

Щодо звернення з приводу арешту Ю.Луценка до єврокомісара Штефана Фюле, то, за словами О.Донія, всю інформацію стосовно Ю.Луценка Ш.Фюле мала передати Ю.Тимошенко. "Він зустрічався за своєю програмою, і з ким хотів, з тим зустрівся. Зустрівся з одним із діячів опозиції – з Юлією Тимошенко. До речі, він уже приїхав із чіткою настановою, і він про це заявляв, що Європа зацікавлена у збереженні демократії і занепокоєна посиленням політичного тиску в Україні, зокрема політичними репресіями", - зазначив О.Доній.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...