Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 22 липня 2019 14:58
Ексклюзив: Політика
19200

Чиновники, які не можуть впоратись із обов'язками, мають добровільно скласти повноваження – В.Лук'янов

Чиновники, які не можуть впоратись із обов'язками, мають добровільно скласти повноваження – В.Лук'янов

Чиновники, які не можуть впоратись із покладеними на них обов’язками, мають добровільно скласти повноваження. Таку думку ІМК висловив народний депутат від Партії регіонів, перший заступник голови Комітету ВР з питань бюджету Владислав Лук'янов, коментуючи претензії прем’єра Миколи Азарова до В.Хоменка (Чернігівський губернатор) і Ю.Чмиря (Сумський губернатор).

"Ми говоримо Тимошенко, що вона після себе залишила країну в злиднях. І якщо вона порушувала чинне законодавство та її дії підпадають під ознаки кримінальних злочинів, то у відповідності з усіма законами права вона повинна нести за це відповідальність. Якщо чиновники не можуть впоратися зі своєю роботою, то в цій ситуації їм краще залишити цю роботу і працювати десь в іншому місці", - заявив В.Лук'янов.

На його думку, якщо посадовці не можуть впоратись, але і далі продовжують свою роботу, "вони можуть почати намагатися виправити ситуацію способами, які лежать за межами їхніх повноважень".

"І в цьому випадку виникає вже не адміністративна відповідальність. Вони не впоралися, і їх усунуть від роботи. Коли з чиновника запитують не за те, що він просто не зробив, а за те, що він порушив закон, - може виникати кримінальна відповідальність. Тому, на мою думку, в словах Миколи Яновича Азарова не тільки здорове раціональне зерно, а дуже сильний сигнал для чиновників, які не можуть впоратися з ситуацією, в якій краще самим підняти питання і сказати: ми не можемо впоратися, ставте на наше місце більш сильного, енергійного менеджера. Мені здається, що саме так треба розуміти Миколу Яновича в даній ситуації", - зазначив парламентарій.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...