Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
22425

Об'єднання українців в Росії навряд чи є впливовим - О.Голуб

Об'єднання українців в Росії навряд чи є впливовим - О.Голуб

Наміри Міністерства юстиції Російської Федерації 31 січня розпочати процедуру закриття Об'єднання українців Росії (ОУР) буде використано правими націоналістичними політичними силами для нагнітання антиросійських настроїв в Україні. Про це в ексклюзивному коментарі ІМК сказав народний депутат із фракції Комуністичної партії України Олександр Голуб.

"Навряд чи це об'єднання є впливовим, воно не є впливовим ані в Україні, ані в Росії. У принципі, зрозуміло, що це буде використано правими націоналістичними політичними силами для нагнітання антиросійської істерії, хоча вони цим займаються і без таких кроків з боку російської влади", - сказав нардеп.

О.Голуб вважає, що в ліквідації культурної автономії українців у Росії 24 листопада 2010 року і в намірах закрити ОУР немає складової щодо негативного ставлення до України.

"Мені не відомі підстави, з яких закривається (ОУР. - Ред.), але я абсолютно впевнений, що навряд чи тут є якась складова, яка має негативне ставлення до України або українців. Впевнений, що будь-яка організація, і це абсолютно свідомо, яка діє на території тієї чи іншої країни, повинна діяти згідно з чинним законодавством тієї країни. Отже, якщо вона, я ставлю поки що це під сумнів, і буде закриватися, то треба розібратися, яка причина, що до цього призвела, а вже потім робити якісь політичні заяви і висновки", - наголосив він.

Нагадаємо, як повідомляв ІМК, А.Шкіль вимагає від МЗС звіту щодо українських об'єднань у Росії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram