Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
33690

Якщо Ющенко не виконає рішення суду, я вимагатиму примусового виконання – О.Ляшко

Якщо Ющенко не виконає рішення суду, я вимагатиму примусового виконання – О.Ляшко

У разі невиконання рішення Печерського районного суду міста Києва щодо вибачення колишнього Президента України Віктора Ющенка перед народним депутатом Олегом Ляшком, парламентарій вимагатиме примусового виконання судового рішення. Про це О.Ляшко сказав в ексклюзивному коментарі ІМК.
 

"Він (В.Ющенко – Ред.) будував свою виборчу кампанію на тому, що Ляшко – бандит. Це неправда. Сьогодні я маю рішення суду, що Ющенко казав неправду. Суд зобов’язав Ющенка спростувати цю недостовірну інформацію щодо того, що Ляшко нібито був судимий, і я чекаю від нього цих кроків. Сподіваюсь, що в нього вистачить мужності вибачитися за те, що він поливав мене брудом. Окрім того, мені дуже прикро, що людина, яка обіймала посаду Президента України, опускалася під час виборчої кампанії до таких брудних методів її ведення. Це недостойна поведінка для тієї посади, яку займав Ющенко", – зазначив О.Ляшко.

"Якщо він не буде виконувати рішення суду добровільно, законом передбачено примусове виконання рішення суду. Я буду вимагати у такому разі його примусового виконання", – додав парламентарій.

О.Ляшко нагадав, що він майже рік доводив свою правоту в суді. "Але для нашої Феміди це невеликий термін", – сказав народний депутат.

Нагадаємо, Печерський районний суд м. Києва задовольнив позовну заяву народного депутата (позафракційного) Олега Ляшка до Президента України (2005 - 2010 рр.) Віктора Ющенка про захист честі, гідності та ділової репутації.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram