Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Економіка
21000

Люди з невисокими статками отримуватимуть більші субсидії – В.Лук’янов

Люди з невисокими статками отримуватимуть більші субсидії – В.Лук’янов

Люди з невисокими статками отримуватимуть більші субсидії, і держава бере ці витрати на себе. Про це в коментарі ІМК сказав народний депутат України від фракції Партії регіонів, перший заступник голови Комітету ВР з питань бюджету Владислав Лук’янов.

"Ті люди, які дійсно не можуть сплачувати за комунальні послуги в повному обсязі й частка у витратах яких перевищує 15 відсотків для працюючих і 10 відсотків для пенсіонерів, які не мають інших доходів, безумовно, стануть отримувати більші субсидії. І їхні витрати не збільшаться. Бо якщо в них сталі доходи на рівні однієї-двох тисяч гривень, а житлово-комунальні послуги вони сплачують 200-300 гривень, то ці люди стануть отримувати більші субсидії", - запевнив нардеп. 

А люди, переконує політик, які мають великі статки, отримують 10-20 тисяч гривень, будуть відшкодовувати витрати на житлово-комунальні послуги в повному обсязі. 

"Тобто ми бачимо, що в цілому навантаження на державу зменшується, а не збільшується. Збільшується саме на тих багатіїв, заможних людей, які мають великі маєтки, по 200-300 квадратних метрів, а користуються такими самими пільговими тарифами, як усі громадяни. Насправді всі 100 відсотків витрат лягають на державу. Далі частину цих видатків компенсують громадяни, а ту частину, яка не компенсується, держава бере на себе", - В.Лук’янов.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram