Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Новини Світу
22425

Російська опозиція слухала бій курантів у бетонних клітках – І.Яшин

Російська опозиція слухала бій курантів у бетонних клітках – І.Яшин

Один із лідерів російського опозиційного руху "Солідарність" Ілля Яшин розповів ІМК про арешти російських опозиціонерів. "У мене немає сумнівів, що наш арешт мав замовний характер. За ґрати за сфабрикованим звинуваченням відправили представників усього спектру російської опозиції: і лівих, і націоналістів, і лібералів. Нас з Нємцовим цілеспрямовано вихопили з натовпу після того, як міліція заблокувала вихід з узгодженого мітингу на Тріумфальній площі", –  сказав І.Яшин.

За його словами, їхній колега Костянтин Косякін до мітингу навіть не встиг дійти.

"Лимонова взагалі затримали у дворі власного будинку нібито за те, що матюкався на всю округу. Це демонстративні політичні арешти, мета яких –  залякати учасників протестних мітингів і зломити наш дух. Всі ми збиралися зустрічати Новий рік з рідними та друзями, а у підсумку слухали бій курантів у бетонних клітках", –  зауважив І.Яшин.

"Такий психологічний тиск у стилі наших кремлівських чекістів. Путін дав старт передвиборного сезону, продемонструвавши твердий намір утримувати особисту владу будь-якою ціною", –  підсумував політик.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram