Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
22230

Я б не ставив якісь терміни щодо прийняття Закону "Про мови в Україні" - В.Лук’янов

Я б не ставив якісь терміни щодо прийняття Закону "Про мови в Україні" - В.Лук’янов

Питання щодо прийняття Законопроекту "Про мови в Україні" мусить визріти. Про це ІМК сказав народний депутат України від фракції Партії регіонів, перший заступник голови Комітету ВР з питань бюджету Владислав Лук’янов.

"Потрібно ні прискорювати, ні штучно гальмувати, це питання мусить визріти. Це питання варто прийняти максимально неконфліктним шляхом", - сказав нардеп. В.Лук’янов вважає перевагою для людини спілкування кількома мовами. "Це питання мусить вирішитись позитивно, тому що більшість громадян України користується російською мовою… Не потрібно наших громадян лишати цієї переваги. Я вважаю, що це перевага, коли людина спілкується кількома мовами", - сказав він.

При цьому нардеп порадив не ставити терміни щодо прийняття згаданого законопроекту: "Я б не ставив якісь терміни… Деякі люди досить чутливо ставляться до мовної проблеми, але своя свобода закінчується там, де починається свобода іншої людини. Тут ми повинні поважати один одного і висловлювати свою толерантність один до одного", - додав В.Лук’янов.

Законопроект "Про мови в Україні" був внесений до Верховної Ради у вересні 2010 року. Як відомо, цим документом пропонується на законодавчому рівні визнати, що російська є для більшості громадян або рідною, або мовою щоденного спілкування.

Ухвалення закону парламент відклав на невизначений термін. Однак раніше віце-прем'єр Борис Колесніков заявив, що до кінця свого президентського терміну Віктор Янукович має зробити російську другою державною.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram