Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 23 травня 2019 00:10
Ексклюзив: Політика
17685

Політичні партії, які зареєстровані, а фактично не існують – мають заборонятися судом – С.Кілінкаров

Політичні партії, які зареєстровані, а фактично не існують – мають заборонятися судом – С.Кілінкаров

Політичні партії, які юридично зареєстровані, а фактично не існують, рішенням суду їх потрібно забороняти. Таку думку у коментарі ІМК сказав народний депутат України з фракції Комуністичної партії Спірідон Кілінкаров.

 

"Обмежувати кількість політичних партій не можна. Повинно бути чітко прописано: що насправді є політичною партією. Бо в нас є багато об’єднань, які в принципі вважати політичною партією не можна", –- переконаний політик.

Він нагадав, що в період, коли реєстрація політичної партії була набагато простішою, ніж реєстрація суб’єкта господарської діяльності, то партій зареєстрували більше 150, хоча насправді вони не мають ні організаційних структур, ні ідеологічної складової і не беруть участі у виборчій кампанії.

До того ж, за словами С.Кілінкарова, ряд політичних партій створювавася спеціально владою для того, щоб вирішувати короткострокові завдання в період виборчої кампанії. Зокрема, мова йде про клони політичних партій.

"Стосовно нашої партії, то є більше 5 партій з назвою комуністична. Але вони нічого не роблять, у них абсолютно немає ніяких структур, є печатка і людина, яка зайнята в період виборчої кампанії. Тому, без сумніву, потрібно жорстко контролювати діяльність політичних партій. І ті партії, які де-юре зареєстровані, а де-факто не існують, рішенням суду їх потрібно забороняти. А обмежувати створення політичних партій не можна", – наголосив парламентарій.

Нагадаємо, як повідомляв ІМК, на сьогодні в Україні існують 5 політичних партій, які протягом 10 років свого існування в жодному вигляді – ні самостійно, ні у складі блоків – не брали участі ані в місцевих виборах, ані у виборах народних депутатів Україні, ані у президентських виборах. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...