Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 22 липня 2019 21:12
Ексклюзив: Політика
18090

В.Фесенко: у Л.Грача є можливості для створення паралельної компартії

В.Фесенко: у Л.Грача є можливості для створення паралельної компартії

Політичний проект, який планує створити Леонід Грач, навряд чи отримає гідний успіх. Про це в ексклюзивному коментарі ІМК сказав політолог Володимир Фесенко.

"Однією з перших проблем, з якою зіткнеться Л.Грач, буде виборча кампанія, яка відбудеться за тим же принципом, що й місцеві вибори. Тобто суб’єктами процесу стануть лише політичні партії, блоків уже не буде", - зазначив В.Фесенко.

У той же час політолог зазначив, що у Л.Грача є потенційна можливість для створення в Україні нової компартії, яка може відібрати частину голосів у КПУ.

"У Грача є однодумці, зокрема і в Криму, отож у нього є можливості для створення паралельної компартії, і ця компартія, можливо, зможе відібрати частину голосів у компартії Симоненка. Але знов таки, чи вдасться йому зареєструвати цю партію в такі терміни, щоб в нього була можливість брати участь у парламентських виборах? Він зараз у конфлікті з "регіоналами", які, у свою чергу, не бачать підстав для послаблення свого союзника, яким є КПУ", - додав експерт.

Також В.Фесенко вважає, що створення партійного проекту – це єдиний спосіб для Л.Грача залишитися у політиці. "Іншої перспективи, ніж створити свою партію задля того, щоб залишитись у політиці, в нього немає", - вважає політолог.

Нагадаємо, позафракційний народний депутат Леонід Грач, якого виключили з КПУ, оголосив про ініціативу створення власного політичного проекту.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram